حادثه ای دیگر در جاده مزینان

صبح امروز یک دستگاه وانت پیکان به رانندگی یکی از شهروندان آبرودی در جاده داورزن به مزینان واژگون شد

به گزارش شاهدان کویرمزینان ؛حوالی ساعت 9 صبح امروز دوشنبه بیست و دوم اردیبهشت یک دستگاه وانت پیکان متعلق به شهروند آبرودی در مقابل پارک جنگلی مزینان واژگون شد اما خوشبختانه به راننده خودرو آسیبی نرسید.

مهدی مزینانی رئیس شورای مزینان با اعلام این خبر به شاهدان کویرافزود : پس از آگاهی از حادثه واژگونی وانت پیکان ؛ اینجانب در محل حاضر شده و با چند نفر از همشهریان مزینانی به امداد راننده شتافتیم که شکر خدا آسیبی به این شهروند آبرودی نرسید و ما نیز پس از این جریان بار دیگر مراتب اعتراض و درخواست خود را برای تعریض جاده  با حضور در دفتر نماینده شهرمان جناب آقای مهندس سبحانی فر اعلام نمودیم.

شاهدان کویرمزینان در روزسه شنبه شانزدهم اردیبهشت ماه نیز با انتشار مطلبی تحت عنوان :  آقای فرماندار ! جاده مزینان نیازمند توجه بیشتر است نسبت به حادثه آفرینی این جاده به مسئولین محلی و کشوری هشدار داده بود اما علی رغم انعکاس این مطلب در سایتهای رسمی شهرستان سبزوار و داورزن و همچنین نامه نگاری های متعدد شورای اسلامی مزینان تا کنون هیچ اقدامی از سوی مسئولین صورت نگرفته و طبق اخبار واصله فقط چند بشکه قیر برای ترمیم این جاده اختصاص یافته است!

متأسفانه پس از انتشار این مطلب بعضی از شهروندان باعنوان سبزواری و کارشناس در سایت داورزن نیوز و سلام سربدار اقدام به نظر دهی نمودند و این هشدار شاهدان کویر را از روی حسادت  و یا غیرکارشناسانه خوانده اند که امیدواریم با خواندن این خبر نظر این عزیزان نیز با مردم مزینان همراه شود.

منبع: شاهدان کویر مزینان

/ 0 نظر / 25 بازدید